12 mars 2010 av z_Ondurdis i klotterplank (5 svar)
Finally!!! Efter flera års letande (musik)
Äntligen har jag hittat den! låten som jag letat efter i flera år men som jag aldrig kommit ihåg namnet på!!!
http://www.youtube.com/watch?v=eSMeUPFjQHc
Allt tack vare det här spelet: http://games.adultswim.com/robot-unicorn-attack-twitchy-online-game.html
Har ni nån sån där låt som ni försökt komma på hur länge som helst men polletten trillar aldrig ner... det ligger alltid på tungan och gäckar en till förbannelse?
Som medlem kan du här läsa lite kort info om z_Ondurdis och gå vidare till medlemsprofilen.
#212 mars 2010 av IglonRe: Finally!!! Efter flera års letande (musik)
Jag såg en film när jag var liten som jag försökt komma på namnet på i 10 års tid. Förra året hittade jag den! Jäklar vilken lättnad. Kändes nästan tomt liksom när man efter alla år av undrande fick veta vad den hette.
#412 mars 2010 av my flatcoatsRe: Jag HADE en sådan - närmare 10 år tog det!
Det var någon gång på högstadiet som jag hörde den första gången, i filmen G... bara älskade låten! Däremot såg jag inte filmen någon mer gång - och låten glömdes bort för att dyka upp igen en 5-6 år senare, när jag var i Frankrike som au pair - hörde låten på radio, spelade in den på min lilla freestyle och hade den nu åtminstone på kassettband *lycka* Däremot hade jag ingen aning vad den hette. Några år senare var jag med i en dj-förening, och tog med mig mitt lilla kassettband till skivaffären där jag hängde en hel del. Några gissningar fick jag, om vad det kunde vara - men tyvärr hade de inte skivan. Så plötsligt en gång tog en av mina dj-kompisar med sig en privat skiva att spela som sista låt när vi hade en spelning ihop... en tryckare såklart... och hon sätter på... DEN HÄR:
#524 juni 2026 av hommerRe: Finally!!! Efter flera års letande (musik)
This forum discussion highlights how exchanging knowledge is key to solving pet-related challenges, much like the systematic precision an AlphaCoder uses to refine and organize complex information.